Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

HERSTYLE.cz v zákulisí Camaieu fashion show

Dnes je tomu přesně týden, co se uskutečnila módní přehlídka značky Camaieu v Plzni. Tato francouzská módní společnost, zaměřená výhradně na ženy, představila v plzeňském music clubu Pantheon svoji novou kolekci podzim/zima 2014/2015. Dámy mohly během fashion show obdivovat nové atraktivní modely, zatímco pánská část neváhala okukovat pohledné a usměvavé modelky. Zcela bez pochyb se bylo na co dívat – a to v obou případech!

Camaieu v kostce

Módní společnost Camaieu byla založena roku 1984 Jeanem Pierrem ve francouzském městě Roubaix. V současné době nabízí své produkty v 18 zemích a provozuje více než 1000 obchodů, z toho přibližně 620 ve Francii. Vyznačuje se pohodlnou, elegantní a přirozeně ženskou francouzskou módou, která je tolik pověstná po celém světě. Cenově je navíc velmi dostupná a je určená pro všechny ženy bez ohledu na jejich věk či postavu.

Camaieubutik

Každý butik společnosti Camaieu na první pohled zaujme svým barevným a nápaditým logem. Zdroj: www.dameskarlette.com

Fashion show Camaieu v music clubu Pantheon

Módní přehlídka Camaieu se uskutečnila 19. září 2014 v plzeňském luxusním klubu Pantheon, jehož tváří je známá slovenská modelka Andrea Verešová. Celou fashion show organizovala Iveta Horáková, která je již několik let manažerkou butiku Camaieu v OC Olympia Plzeň. Kromě samostatné organizace přehlídky Iveta ochotně sdělila pár slov o této akci pro náš módní web HERSTYLE.cz:

Kolik času Ti zabrala příprava této akce?

Zabrala mi poměrně hodně času. Ale tento čas byl investován do módy, která mě velmi baví a můj život z velké části také naplňuje, takže mi to nevadilo. Ba naopak mě to velmi bavilo.

Proč jsi zvolila jako prostředí módní show plzeňský music club Pantheon?

Protože můj muž, Petr Horák alias DJ Cuco Van Dee, je rezidentním Djem Pantheonu.  

Kde jsi na ni vybírala modelky a moderátorku?

Moderátorka Veronika Půtová i všechny modelky jsou kamarádky nebo kolegyně z práce, se kterými mám i mimo ni přátelský vztah.

camaieuivetahorakovasmoderatorkou

Iveta Horáková (vpravo) s moderátorkou módní přehlídky Veronikou Půtovou (vlevo).

Pomáhal Ti někdo s výběrem modelů?

Ano, moje skvělá kolegyně Hanka Kolářová.

Kdo vybíral hudbu, která doprovázela celou přehlídku?

Hudbu vybíral můj manžel. Je v tomhle oboru profík, takže nebylo, co řešit.

Jak se Ti líbily účesy modelek, které byly vytvořeny v kadeřnictví Hair Art Design?

Pro všední nošení bych tyto účesy rozhodně nezvolila, ale na molo byly ideální volbou, protože určitá extravagance zkrátka k přehlídkám patří.

Jaké byly ohlasy lidí po módní přehlídce?

Přehlídka se povedla a ohlasy byly pozitivní. Modelky i moderátorka byly také spokojené a celou přehlídku si moc užily.

Jak bys celou akci zpětně zhodnotila Ty sama?

Jedním slovem? Spokojenost. Vše se povedlo přesně podle mých představ. Jediné, co mě možná trochu zklamalo, byla nižší návštěvnost. Pantheon je vyhlášený music club v Plzni, do kterého se na 22. hodinu večer určitě nechodí. Z tohoto důvodu začala přehlídka až v půl 1 ráno. Přesto jsem očekávala hojnější počet lidí než ten, který se nakonec dostavil, ale i tak rozhodně nebylo prázdno.

zamestnankyneocolympiaplzencamaieu

Pohledné a sympatické zaměstnankyně butiku Camaieu z OC Olympia Plzeň společně s moderátorkou Veronikou (třetí zleva). Zdroj: www.pantheonclub.cz

Byla to Tvoje první fashion show, kterou jsi organizovala?

Byla to čtvrtá módní přehlídka v mojí kariéře. Abych byla přesná, všechny tyto přehlídky byly organizovány pro francouzskou značku Camaieu.

Plánuješ v budoucnu uspořádat další módní přehlídku? Pokud ano, kdy?

Určitě plánuji další přehlídku, a to na jaře 2015. Změním však její prostředí na vyhlášený coctail & music bar Amigos, který se také nachází v centru Plzně.

Proč  zrovna coctail & music bar Amigos a ne opět music club Pantheon?

Protože miluji nové výzvy a coctail & music bar Amigos rozhodně patří mezi ně.

A jde se na molo!

Celkem šest modelek představilo novou kolekci Podzim/Zima 2014 francouzské značky Camaieu. Iveta zvolila pro tuto akci čtyři slečny, které se pohybují na molu jako ryby ve vodě, a dvě zaměstnankyně butiku Camaieu z OC Olympia Plzeň. Všechny modelky byly učesány v uznávaném plzeňském kadeřnictví Hair Art Design, které na jejich hlavách vytvořilo nevšední a extravagantní účesy. Hudební program obstaral talentovaný DJ Cuco Van Dee, který je zároveň dlouholetým přítelem a manželem Ivety.

pantheoncucovandeehairartdesign

Zaměstnanci kadeřnictví Hair Art Design (vlevo), kteří učesali modelky a Dj Cuco Van Dee (vpravo), který zajistil hudbu po celý večer. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Předváděly se sukně, legíny, kalhoty i skinny džíny. Modelky prezentovaly také halenky, trička, svetry a mikiny. Nezapomněly také prezentovat saka nebo bundy, které celý outfit vždy dokonale podtrhly.

camaieu módní přehlídka

Nejdříve přišly na řadu přírodní odstíny. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Extravagantně načesané slečny předváděly také elegantní boty či doplňky značky Camaieu. Nechyběly šátky, šály, šperky ani kabelky.

módní show camaieu

Černá, bílá a červená – kombinace, která nikdy neomrzí. Zdroj: www.pantheonclub.cz

camaieu fashion party pantheon music club

Iveta „zahřála“ tyto modely teplou červenou barvou. Zdroj: www.pantheonclub.cz

V kolekci Podzim/Zima 2014 francouzské společnosti Camaieu nechybí ani odstíny modré a fialové barvy.

módní přehlídka camaieu

Také modelky si přehlídku velmi užívaly. Zdroj: www.pantheonclub.cz

pantheonpartycamaieu

Došlo i na svlékání sak, kabátků nebo bund. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Na závěr módní show se modelky prošly po molu ve hřejivých outfitech, ideálních zejména do mrazivého zimního počasí, které nás ani v zimě 2014 nemine.

pantheonfashionshow

Nová kolekce obsahuje velký výběr teplých zimních bund. Zdroj: www.pantheonclub.cz

pantheoncamaieufashionshow

Kolekce nabízí také originální rukavice. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Vystoupení Dance Nation

Třešničkou na dortu bylo vystoupení plzeňské dívčí taneční skupiny Dance Nation, které následovalo ihned po přehlídce a sklidilo velký úspěch. Tanečnice byly také oblečeny módní společností Camaieu. 

camaieufashionparty

Vystoupení plzeňské dívčí taneční skupiny Dance Nation. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Atmosféra po celý večer byla výborná a všichni návštěvníci se skvěle bavili. Po přehlídce a vystoupení nechyběla již tradiční plzeňská velká páteční party, která se protáhla až do ranních hodin. O skvělou zábavu tedy rozhodně nebyla nouze.

Nová kolekce Podzim/Zima 2014 značky Camaieu

Všechny kousky z této přehlídky byly vybrány z nové kolekce Podzim/Zima 2014, kterou naleznete na oficiálních webových stránkách značky Camaieu – CAMAIEU.com. Nejlepší možností však zůstává, když jednoduše na chvilku od všeho vypnete a své kroky zamíříte přímo do jednoho z butiků této společnosti. V prodejnách Camaieu na vás totiž vždy čeká nejen kvalitní zboží, ale i milá a ochotná obsluha. A tak to má být!

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *