Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

NEW: módní trend hadrových podprsenek

Ty z vás, které jste si ještě nevšimly, v obchodech se objevují podprsenky bez kostic i vycpávek, které krásně drží, jsou pohodlné a nejsou pouze pro malá prsa! Největší výhodou je, že vás nikde nebudou tlačit vystrčené kostice nebo velké vycpávky utlačovat vaše prsa.

Trend se stává čím dál víc oblíbenější a to u různých žen v různých věkových kategorií. Propadnete tomuto trendu také?

hadrové podprsenky trendy

Hadrové podprsenky našly svůj triumf ve spodním prádle od Calvina Kleina. Zdroj: www.elshanesworld.com

Dřív jsem si nedokázala představit mít podprsenku bez kostic a bez vycpávek, přece čím větší, tím lepší ne? Prsa až pod krkem a naducaný hrudník bývala moje priorita číslo jedna (v mých 15 letech, abych byla přesnější). Postupem času ale (naštěstí) dostáváte rozum a prsa si už nechcete nechat očumovat kdejakým individuem. Tím pádem jsem vyměnila vycpané podprsenky (ještě o číslo menší) za podprsenky, které mě nikde netlačí, prsa mi z nich nevyskakují a nevypadají, jako by měly každou chvilku prasknout. 

hadrová podprsenka bez kostic

Hadrovou podprsenku bez kostic si určitě zamilujete i vy! Zdroj: www.hm.com

Triumf hadrových podprsenek nejspíš začal s Calvinem Kleinem, který má kolekci sportovních podprsenek, které se těší velké oblibě. Asi ani tak nejde o pohodlnost podprsenky, ale spíš o značku a jakousi touhu „být stylová“. Nicméně to zafungovalo i u jiných světových značek a návrháři tuhle hadrovou podprsenku ještě vylepšili tím, že jí přidali nějakou tu krajku, ozdůbku, vymoženost a dodali tak podprsenkám punc luxusu.

calvin klein podprsenka hadrová

Spodní prádlo Calvin Klein je důkazem, že i sportovní podprsenka může být sexy. Zdroj: www.mulpix.com

Může se sice zdát, že tyto podprsenky nejsou vhodné pro velká prsa, ale je fakt, že některé velikosti ji ještě snesou. Bohužel prsa větší než velikost D by měla s podprsenkou problém, protože prsa této velikosti potřebují pořádnou oporu. Na druhou stranu, jakmile si tuto hadrovou podprsenku jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. A pokud zvolíte dobrou velikost, nemusíte se bát, že vám v ní prsa budou jen tak viset, protože dobrá velikost je základ, klidně vaše prsa mohou vypadat tak, jako ve vycpané push-upce.

hadrová podprsenka bez kostic

Zapínání vepředu nebo vzadu? Obojí je možné a nikde vás nic dalšího nebude tlačit. Zdroj: www.victoriassecret.com

K čemu hadrové podprsenky nosit?

Tyhle podprsenky mají jednu skvělou výhodu a to tu,  že se dají nosit i na normální denní nošení jako crop top. V létě k vysokých šortkám nebo kalhotám a přes sebe pak už jen přehodíte kardigan nebo bomber a tradá máte skvělý outfit na party nebo rande! Určitě ale pro tyto příležitosti vybírejte podprsenku, která je širší, takže vypadá jako crop top.

hadrová podprsenka jako top

Podprsenku v létě můžete nosit klidně jako crop top. Zdroj: www.victoriassecret.com

· · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *