Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zamilovaná Nikol Trojanová: U chlapa je nejdůležitější charisma!

Moderátorka, fotomodelka a účastnice reality show Hotel Paradise & VyVolení 4 má svá rebelská party léta pravděpodobně za sebou! Nikol Trojanovou, krásku narozenou ve znamení střelce, nespatříte jinak než jako vzornou a maximálně spokojenou partnerku TOP českého modela Daniela Vojtěcha. V čem tkví podle Nikol tajemství harmonického vztahu? Kdy bude svatba? To vše a mnoho dalších zajímavých informací jsme vám zjistili!

Kariéra Nikol Trojanové v kostce

Půvabná brunetka Nikol Trojanová se narodila 11. prosince 1990 v Liberci. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v 21 letech jako soutěžící reality show Hotel Paradise, ve které získala sympatie i první pozitivní ohlasy. Mimo jiné se také stala redaktorkou Extra.cz a v roce 2013 se zúčastnila další známé soutěže VyVolení 4, kde byla považována za jednu z horkých kandidátek na vítězství. 

Nikol Trojanová VyVolení 4

Favorizovaná Nikol Trojanová v zákulisí VyVolených 4. Zdroj: www.style.iprima.cz

Již od začátku se před kamerami nebála říct nahlas, že jejím velkým snem je moderování. Jako správně cílevědomá střelkyně namířila po skončení Hotelu Paradise na casting moderátorky do československé Fashion TV, kde se k samotnému vrcholu bohužel neprobojovala. Zato o několik měsíců později se Nikol naskytla obrovská příležitost – organizace a uvedení společného videoklipu Karla Gotta & Olgy Lounové – Dál na obzor, kterou zvládla na výbornou! V současné době je zamilovaná Nikol moderátorkou různých společenských akcí a eventů.

Olga Lounová Karel Gott Nikol Trojanová

Nikol (vpravo) moderovala tiskovou konferenci nového videoklipu „božského Karla“ a Olgy Lounové. Zdroj: www.olgalounova.cz

Nikol exkluzivně pro HerStyle.cz

Nikol, v minulosti ses zúčastnila vysoce sledovaných reality show Hotel Paradise & VyVolení 4. Upřímně – která z nich Tě celkově bavila víc a proč?

Určitě Hotel Paradise, byli tam mladší lidé a samozřejmě prostředí Dominikánské republiky bylo krásné.

Jsi s někým z těchto dvou zmíněných soutěží v užším kontaktu i dnes?

Občas se potkám s nějakým soutěžícím na akci či jen náhodou v centru Prahy na party, ale opravdové přátelství se mi ani v jedné soutěži vytvořit nepodařilo. Upřímně si myslím, že to ani není možné. Venku totiž zjistíte, že návyky či povaha lidí je jiná než za uzavřenými zdi. Dotyčný to nemusí dělat schválně, ale je pravda, že uzavřený prostor, kamery a hra o velké peníze změní vaši osobnost. Navíc ve vile nemáte jinou možnost, než se bavit s těmi, kteří tam jsou s vámi a tak trošku se jich „přejíte“. Venku jsem tedy už neměla tendenci je vyhledávat.

Otevřeně jsi prohlásila, že sníš o povolání moderátorky. Dokonce ses zúčastnila castingu moderátorky pro Fashion TV, kde jsi podala velmi sympatický výkon. Jak to máš s moderováním v současné době? Je to Tvá hlavní kariérní činnost, které se věnuješ?

Moderování není má hlavní kariérní činnost, i když je to stále mým snem, ale myslím, že je opravdu těžké spoléhat se v dnešní době jen na to. Jeden měsíc může být opravdu úspěšný a další můžete být bez akce. Mluvím tedy o moderování bez stálého místa třeba na televizní obrazovce. Momentálně kromě moderování pracuji jako Brand Managerka pro jednu kosmetickou firmu.

Nikol Trojanová

Pokud sháníte sympatickou moderátorku, neváhejte a Nikol kontaktujte. Zdroj: Oficiální FB Nikol Trojanové

Jaké aktivity děláš ráda ve svém volnu?

Ve svém volnu ráda odpočívám a to u nějakého pěkného filmu a nebo třeba ve wellness. Také ráda trávím čas s přáteli a hlavně s přítelem.

Nyní přejděme k Tvému osobnímu životu. Na jaře 2014 Tě požádal o ruku Tvůj dlouhodobý partner a známý český model Daniel Vojtěch. Prozradíš nám, jak to vypadá se svatbou? Máte již pevně stanovené datum?

Datum svatby stanovené nemáme a zatím se na to nějak nechystáme. Zásnuby byly krásné gesto a jsem ráda, že se můžeme o možné svatbě bavit, momentálně ale neřešíme, že bychom se měli vzít. Upřímně. Chci velkou svatbu a ta je finančně hoooodně náročná. 🙂

A vůbec, co Tě na Danielovi zaujalo úplně jako první? 🙂

Tak u Daniela vás prvně nemůže zaujmout nic jiného, než jeho vzhled. 🙂 Ale co si pamatuji, úplně nejvíc mě zaujaly jeho oči a pak se mi moc líbil jeho hrubý hlas a galantnost.

Jaké vlastnosti by měl mít v Tvých očích každý perfektní chlap?

Myslím, že u chlapa je nejdůležitější charisma. Jakmile má chlap charisma, má vyhráno. Měl by být ale také chytrý, galantní a upřímný.

Nikol Trojanová Daniel Vojtěch

Nikol tvoří s partnerem Danielem dokonalý pár. © Nikola Bílková. Zdroj: Soukromý FB Nikol Trojanové

Líbí se Ti více muži v elegantním či sportovnějším looku?

Jak kdy, záleží na situaci. Neměl by do společnosti přijít v tričku a na procházku naopak v obleku. 😀 Ale asi víc preferuji elegantní styl. Na mužích se mi líbí modrá saka či obleky v kombinaci s béžovou a bílou. To je super.

Jaký styl oblečení preferuješ Ty sama?

Určitě také podle situace, ale momentálně hlavně něco pohodlnějšího. Každá žena k tomu asi dojde a začne nosit např. volnější jeany a tričko nebo jen čistě bíle tílko. Navíc to je na ženách podle mě nejvíc sexy.

Existuje něco, co by sis na sebe určitě nikdy neoblékla?

Nějakou příšerně barevnou kombinaci. Třeba fialovo růžové kalhoty a zelené tričko a nebo vysoké latexové kozačky. Ne-e.

Nosíš raději nízké či vysoké boty?

Jelikož jsem čerstvá řidička, tak hlavně nízké. Dřív jsem ale bez podpatků nedala ani ránu, tak teď jsou už i kvůli autu moje nejoblíbenější boty na klínku.

Otázka na závěr – Všichni Tě již delší dobu vnímáme jako krásnou a šťastně zamilovanou Nikol Trojanovou. V čem tkví podle Tebe tajemství harmonického a jednoduše ideálního vztahu?

Myslím, že nejdůležitější je upřímnost, také se snažit partnera pochopit – každý člověk je jiný, a hlavně si ho vážit.  A samozřejmě si užívat každý den, jako by byl poslední. 🙂

Nikol Trojanová Jan Svoboda

Nikol umí být zatraceně sexy! ©Jan Svoboda. Zdroj: Oficiální FB Nikol Trojanové

Děkujeme milé Nikol za poskytnutý rozhovor a přejeme v budoucnu hodně štěstí v osobním i kariérním životě!

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *