Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

TIP: Darujte své lásce cenný šperk z nové valentýnské kolekce PANDORA!

Někteří z nás ho slaví s nadšením, jiní tento svátek všech zamilovaných považují za zbytečnost, nebo dokonce za nutné zlo. Den sv. Valentýna v nás zkrátka vyvolává rozporuplné reakce. Přesto, že by se láska měla dokazovat nezávisle na 14. únoru, nedokázali jsme ani my odolat nové romantické kolekci PANDORA. V této sezoně představuje PANDORA okamžiky lásky s krásnými, ručně zpracovanými a navždy cennými šperky. Spousta z nás by se chtěla pyšnit jedinečnou PANDOROU, přejte si i vy dokonalý dárek k připomenutí vzácných okamžiků plných lásky, touhy a nepřekonatelného štěstí.

PANDORA v kostce

Dánská luxusní šperkařská značka, založená roku 1982 v Kodani, je světově známá díky svému proslulému konceptu náramků, na nichž každý nový přívěšek představuje novou a nezapomenutelnou chvíli v životě. Náramky PANDORA vyjadřují emoce, styl a především výjimečnost každé ženy.

Klubový přívěsek věnovaný členům klubu PANDORA

Exkluzivni přívěsek věnovaný členům klubu PANDORA. Zdroj: www.pandora.net

Kromě náramků vyrábí PANDORA také vysoce kvalitní prsteny, náušnice a náhrdelníky, které při darování vykouzlí radostný úsměv na tváři a neobyčejně zářící jiskru v ženských očích.

Valentýnská kolekce PANDORA 2015

Vzácné kovy, láskyplně zdobené třpytivé kameny a nadčasové motivy – to vše představuje nová valentýnská kolekce PANDORA. Pojďme se podívat na ukázky z jejího lookbooku:

Vroucí srdce

Nová řada Vroucí srdce vyjadřuje lásku spojením dvou barev ze sterlingového stříbra a 14karátového zlata, které zdobí přívěsky, prsteny a náušnice. Přívěsky jsou navíc rozjasněné okouzlujícími kubickými zirkoniemi. 

Valentýnská kolekce PANDORA

Kombinace sterlingového stříbra, 14karátového zlata a kubických zirkoniemů. Zdroj: www.pandora.net

 valentýnská kolekce PANDORA 2015

Vroucí srdce by PANDORA. Zdroj: www.pandora.net

Růžová romantika

Půvabné srdíčkové přívěsky ze sterlingového stříbra, romantické přívěsky z něžně růžových kamenů a medailonkový náhrdelník zachycují podstatu Dne sv. Valentýna.

Valentýnská kolekce PANDORA 2015

Šperky z řady Růžová romantika by PANDORA. Zdroj: www.pandora.net

Nápisy lásky

V této zamilované řadě šperků naleznete náramky, prsteny, přívěsky či náhrdelníky se třpytivým slovem „love“ , ve kterém je písmeno „o“ formováno ve tvaru srdce.

Valentýnská kolekce Pandora 2015

Vše je opět ze sterlingového stříbra s kubickými zirkoniemi. Zdroj: www.pandoranet.cz

Pandora kolekce Valentýn

Nápisy lásky by PANDORA. Zdroj: www.pandora.net

Elegance spojená s klasikou

Klasika nade vše! Aneb tato řada, nazvaná Miláčči, obsahuje elegantní skládací prsteny či klasické náramky, které jsou dokonalé pro nošení přívěsků. To vše opět ze sterlingového stříbra!

Valentýnská kolekce PANDORA 2015

Řada Miláčci by PANDORA – elegance a klasika v jednom. Zdroj: www.pandora.net

Love & XOXO

Nové řady Love a XOXO by PANDORA ze sterlingového stříbra a kubických zirkoniemů vyjadřují spojení lásky a osobitého stylu.

Řady Love a XOXO by Pandora

Nové stylové řady Love a XOXO. Zdroj: www.pandora.net

Tak co, líbí se vám? Pokud ano, podívejte se na oficiální stránky Pandora.net, prohlédněte si tyto neobyčejné kousky do detailů a nakombinujte si je tak, jak se vám líbí nejvíce. Nebojte se jí ukázat také svému protějškovi – tato valentýnská kolekce PANDORA rozhodně stojí a zmínku!

· ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *