Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kdo se stane LOOK BELLA 2015? Konkurence je velká!

2691

Další soutěž krásy míří do svého očekávaného finále. 12. ročník soutěže LOOK BELLA 2015 ovšem s sebou nese jednu novinku, kterou je sloučení semifinálového a finálového večera v jeden Velký Galavečer! Ptáte se, kdy a kde? 16. prosince 2015 v Brně za účasti známých osobností, modelek, umělců, fashion designerů a televize. 

Hlasujte pro své favoritky/favority už nyní

V nezaměnitelných prostorách Laser Show Hall v Boby Centru bude celým večerem provádět moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho. Již nyní však můžete rozhodovat na http://www.look-bella.cz/2015/hlasovani/ o tom, kdo se stane LOOK BELLA INTERNET 2015! Můžete také hlasovat pomocí SMS ve tvaru: WS LOOK Z1-24 (pro dívky) a WS LOOK M1-12 (pro muže) na číslo 900 09 09. Cena jedné SMS je 9 Kč.
Look Bella 2015

Šestice z 24 semifinalistek LOOK BELLA 2015. Zdroj: Archiv Look Bella

Patronkou a zároveň tváří letošního ročníku je Česká Miss 2010 Jitka Boho „Válková“, která se nedávno stala novopečenou maminkou. Jitka nám ještě před porodem prozradila, že ve finále jsou opravdu krásné brunetky, ale vítězství by přála konečně nějaké světlovlásce. 

Look Bella 2015

Semifinalisté LOOK BELLA 2015 se 11. 11. 2015 před tiskovou konferencí fotili na Václavském náměstí. Zdroj: Archiv Look Bella 2015

A jaké jsou konkrétní podmínky soutěže? Do LOOK BELLA se mohou hlásit všechny krásné, zajímavé a talentované dívky i chlapci do 25 let (dívky s výškou od 170cm a od 15ti let, muži s výškou od 180 cm  a od 17ti let). Více najdete na oficiálních webových stránkách soutěže.

Look Bella 2015

6 z 12ti semifinalistů LOOK BELLA 2015. Zdroj: Archiv Look Bella

Všem semifinalistkám i semifinalistům držíme palce! A vy ostatní, nezapomeňte podpořit své favoritky / favority. Čas na hlasování se pomalu, ale jistě krátí… 

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *