Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Makarenko i Myslíková plné dojetí: Předávaly šek na podporu těch nejmenších!

2262

„Krásné tváře pomáhají“ – tak zní podtitul charitativní soutěže krásy MISS FACE, jež každoročně předává peníze těm, kteří to na startu svého života potřebují nejvíce. Loni podpořila Novorozenecké oddělení v Olomouci, komu pomohla letos?

Na začátku října jsme se zúčastnili finálového večera 6. ročníku MISS FACE, kde se kromě korunovace vítězek dražila korunka letošního vítězky Barbory Hamplové. Výtěžek z této dražby se na konci programu společně s dobrovolnými příspěvky i celkovou částkou z prodeje vstupenek, kalendářů, triček a kšiltovek sečetl, aby mohl být předán v podobě šeku do rukou zástupců Fakultní nemocnice Plzeň a Nemocnici Na Bulovce.

Taťána Makrenko Natálie Myslíková

Taťána Makarenko (vlevo) vybudovala soutěž zaměřenou na podporu těch nejmenších. Zdroj: Archiv Miss Face

,,Miminka, která jsou předčasně narozená, potřebují speciální péči a přístroje, které jsou velice drahé, takže je každá finanční podpora krásná. A my jsme velice rádi, že můžeme dělat radost jak doktorům, kteří díky finančním podporám mohou svou práci dělat na vyšší úrovni, tak rodičům novorozenců, kteří se každodenně modlí, aby jejich děti uspěly ve své první velké životní zkoušce,“ prozradila našemu webu ředitelka MISS FACE Taťána Makarenko.

IMG_5449

Táňa s Natálií předaly šek primáři Neonatologického oddělení MUDr. Martinovi Cihaři. Zdroj: Archiv Miss Face

MISS FACE letos předala peníze do Nemocnice na Bulovce na oddělení Neonatologie a také do Fakultní nemocnice Plzeň, taktéž na oddělení Neonatologie. V Bulovce byl přítomen pan MUDr. Čihař a v Plzni zas paní MUDRr. Dortová.

Taťána Makarenko Natálie Myslíková

MISS FACE věnovala také polovinu částky Neonatologickému oddělení v Plzni. Zdroj: Archiv Miss Face

Slavnostního aktu se zúčastnila také Miss Face II. vicemiss  2015 Natálie Myslíková. „Jsem nesmírně vděčná, že jsem se díky mému úspěchu v MISS FACE dostala i k těmto příležitostem. Okamžiky s těmito dětmi jsou nezapomenutelné. Je skvělé, že i krása může pomoci tímto způsobem a někomu tak maličkémuKdyž si chováte takto malé miminko, je to úžasný pocit, cítíte, že chcete pomáhat dál,“ neskrývala v sobě dojetí Natálie.

Natálie Myslíková

Natálie bude jednou krásná maminka. Co myslíte?  Zdroj: Archiv Miss Face

Na předávání v pražské Bulovce byla přítomna také televize TV Barrandov. „Pro TV Barrandov je tématika spojení soutěže krásy s pomocí zajímavá a jsme velice rádi, že jsme mohli poskytnout pro televizi záběry, které se objeví ve Vánočních televizních novinách,“ dodala Taťána závěrem.

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *