Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nikol Švantnerové zbývá pár hodin do boje o TOP 15ku! Jak vidí své šance?

3146

Začátkem prosince odletěla Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová do Las Vegas, kde po dobu 3 týdnů reprezentuje naši zemi na nejprestižnější soutěži krásy Miss Universe. A již dnes v 10 hodin večer amerického času (zítra v 7 hodin ráno našeho času) ji čeká Preliminary show, během které bude vybrána TOP 15ka na nedělní finále! Jak moc si věří samotná Nikol?

„Samozřejmě si věřím, bez toho bych tam nemohla jít. Ale vím, že tu rozhoduje spoustu jiných věcí a že to je o politice apod., takže se toho i trošku bojím, protože přeci jen jsme malá země, která tu bohužel nikoho nezajímá, a nemůžu konkurovat např. Rusku, “ přiznává své obavy nejkrásnější Češka pro rok 2015.

Nikol Švantnerová Miss Universe

Nikol Švantnerová s Miss Malaysia & Myanmar. Zdroj: Oficiální FB Nikol Švantnerové

„Také vidím, že to tu není o přirozenosti, ale já chci být sama sebou a ne se stylizovat a dělat ze sebe někoho jiného, to bych ze sebe ani nemohla mít radost. Takže do toho dám vše, budu doufat a buď se poštěstí, nebo ne. Pokud ne, vím, že jsem pro to udělala vše a budu na sebe pyšná i tak, “ netají se zdravým sebevědomím, které je na takové soutěži zcela nezbytné.

Nikol Švantnerová Miss Universe

Po selfies z Miss Universe nesmí chybět ani zrcadlovky. Zdroj: Oficiální FB Nikol Švantnerové

Kdo vidí fotky Nikol Švantnerové na sociálních sítích, myslí si, že šumperská rodačka momentálně zažívá vysněnou zaoceánskou dovolenou. Opak je ale pravdou! „Určitě je tu krásné prostředí i vše, ale my spíše makáme než abychom se bavily. Je to náročné, ale jako zkušenost je to super,“ přiznává Nikol.

Nikol Švantnerová Miss Universe

Další povedené střípky Nikol z Las Vegas. Zdroj: Oficiální FB Nikol Švantnerové

Nikol přejeme HODNĚ štěstí a MOC držíme palce! Ať to dopadne jakkoli, pro nás je nejlepší! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *