Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Franková & Kovandová hodnotí vítěze LOOK BELLA 2015: Vyhráli jejich favorité?

2551

12. ročník soutěže krásy LOOK BELLA 2015 je za námi! Pořádající agentura Prestige Models se opět postarala o úžasný Galavečer, který byl unikátní v tom, že do něho postoupilo všech 36 semifinalistů, z nichž během večera porotci vybrali 18 nejlepších, kteří dále bojovali o titul absolutních vítězů LOOK BELLA 2015. Kdo jej nakonec získal? 

Během večera se rozdalo několik titulů. Absolutními vítězi LOOK BELLA 2015 se stali jednadvacetiletý finalista Kristian Szekeres, který je původem z Maďarska. Mezi ženami kralovala osmnáctiletá brunetka Markéta Konopásková z Českých Budějovic, jež získala také titul LOOK BELLA WORLD 2015, prostřednictvím kterého bude reprezentovat agenturu Prestige Models a Českou republiku na některé z mezinárodních soutěží krásy.

Look Bella Markéta Konopásková Kristian Szerekes

Absolutní vítězové LOOK BELLA Markéta Konopásková a Kristian Szekeres. Zdroj: Archiv LOOK BELLA

Kromě tradičně udělovaných titulů byl letošní ročník výjimečný i tím, že byl udělen nový titul LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015. Ve spolupráci s anglickým portálem www.portlal4models.com se vybíralo mezi dívkami z celé Evropy a vítězkou se stala Anete Šaitere z lotyšské Rigy, která přijala pozvání a přiletěla si převzít cenu až k nám do České republiky.

Miss International 2015 Look Bella Anete Saitere

MISS INTERNATIONAL 2015 Anete Saitere. Zdroj: Archiv LOOK BELLA

Absolutní vítězové LOOK BELLA 2015 očima Gabriely Frankové & Lucie Kovandové

V porotě zasedla spousta známých osobností, mezi kterými jsme zaznamenali např. Gabrielu Frankovou, či Lucii Kovandovou. Obě tyto krásky našemu webu prozradily, jak jsou spokojené s letošními vítězi:

Česká Miss 2014 & finalistka Look Bella 2009 Gabriela Franková: „Musím říct, že Kristián byl pro mě number one už od začátku. U dívek byl výběr složitější, protože jich bylo na začátku hrozně moc. Sice se po výběru do finále počet zredukoval, ale i tak to byl hodně těžký výběr. Dívky byly zkušené, hodně vyrovnané, ale musím přiznat, že Markéta byla i jedna z mých favoritek, takže jsem s vítězi maximálně spokojená.“

Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová: „Kristián se mi líbil hned od začátku, byl svůj, byl jiný a měl něco v sobě, co mě „zasáhlo“ hned od prvního momentu. U kluků jsem se celkově trefila, tam jsem nesmírně spokojená a myslím si, že jsme vybrali opravdu dobře. Co se týče holek, tak tam jsem se taky skoro u všech trefila. Vítězku jsem měla Markétu, protože jako jedna z mála holek opravdu uměla chodit po mole a měla přirozený úsměv. Těchto dvou věcí jsem si všimla hned napoprvé a to jsou pro mě jedny z nejdůležitějších faktorů.“

V porotě chyběla krásná patronka letošního ročníku LOOK BELLA 2015 Jitka Boho Válková, která se nemohla Galavečera zúčastnit díky příjemným mateřským povinnostem, které ji v tuto chvíli nejvíce zaměstnávají. Přítomné a především soutěžící pozdravila alespoň prostřednictvím videa, ve kterém jim popřála krásný a nezapomenutelný večer a především hodně štěstí jak na závěrečném večeru, tak v začátcích jejich kariéry.

A jak probíhal samotný galavečer?

Lenka Vacvalová Ondřej Blaho Look Bella

Celým večerem nás provedla moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho. Zdroj: Archiv LOOK BELLA

Hosté si užili opravdu bohatý program. Vystoupilo slovenské sesterské pěvecké duo TWiiNS, které se také ujalo závěrečné dražby korunky vítězky. Korunka byla vydražena za krásných 50 000 Kč, které poputují na konto světové charitativní organizace UNICEF. Zazpíval i český popový zpěvák a písničkář VOXEL. Vystoupila také mistrovská taneční skupina EFEKT DANCE BRNO či bojovníci z Arena Fight clubu Brno, kteří předvedli ukázku thajského boxu.

TWiiNS Voxel Look Bella

Vystoupení Voxela a TWiiNS na Galavečeru LOOK BELLA 2015. Zdroj: Archiv LOOK BELLA

Doplňující informace a fotografie z průběhu Galavečera naleznete také na facebookových stránkách LOOK BELLA, či na www.look-bella.cz a www.prestigemodels.cz. Všem úspěšným finalistkám & finalistům gratulujeme a přejeme v nadcházející kariéře hodně štěstí! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *