Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vítězka „instasoutěže“ Simona Kukučková prozradila, co by si vzala na schůzku s Krainovou!

5277

Před několika dny jsme na našem instagramovém profilu @herstyle_cz zveřejnili vítězku soutěže o nejlepší outfit, jež proti druhé finalistce vyhrála velmi těsně o pouhých 5 „instasrdíček“!  Stala se jí půvabná Simona Kukučková, kterou najdete na Instagramu pod profilem @jahud. A co nám o sobě tato sympatická slečna prozradila? Podívejte se s námi!

Vítězka Simona Kukučková v kostce

Simona Kukučková se narodila 13. listopadu 1990 ve znamení Štíra. Bydlí v Ostravě a nyní často pobývá také v Praze, kde má svého přítele. V současné době dokončuje magisterské studium v oboru Podnikání a již brzy ji čeká státní závěrečná zkouška a obhajoba diplomové práce. Ráda poznává nová místa a má slabost pro kočkovité šelmy.

Simona Kukučková exkluzivně pro módní web HerStyle:

Vítězka naší premiérové „instasoutěže“ Simona Kukučková získala kromě 50% slevového kuponu od eshopu Racconti.cz také možnost vyjádřit prostřednictvím HerStyle svůj vlastní pohled na módu a osobní styl:

Simčo, ještě jednou Ti velmi gratulujeme k výhře v naší soutěži o nejlepší „instaoutfit“. Prozradíš nám, zdali sis již vybrala nějakou kabelku či peněženku na e-shopu Racconti, nebo svůj výherní poukaz někomu daruješ?

Kabelky mám moc ráda a často je střídám, protože je vnímám jako doplněk, který obohatí i jednoduchý šatník, a proto si výherní poukaz ponechám. Zatím jsem si kabelku nevybrala, ale v brzké době to napravím – je z čeho vybírat.

Simona Kukučková outfit

Vítězný outfit naší premiérové soutěže na Instagramu v podání Simony Kukučkové. Zdroj: Oficiální Instagram HerStyle

Vidíš se spíše jako shopaholička, nebo žena, která nakupuje příležitostně?

Ráda nakupuji, ale shopaholička určitě nejsem. Nakupování je pro mě určitý druh relaxu a zábavy. Určitě mi není jedno, co si koupím. Už předem vím, co bych chtěla a za čím jdu. Oblečení mě musí zaujmout.

Podléháš často aktuálním trendům, nebo kladeš důraz především na osobitý styl?

Sleduji aktuální trendy, ale především mám ráda osobitý styl – ten zaujme nejvíce a je jedinečný. Módní trendy by měly být velkou inspirací, ale neměly by zakrýt něčí osobnost.

Preferuješ elegantní či sportovní styl?

Jednoznačně sportovně elegantní styl. Preferuji jednoduchost, nic přeplácaného. K jednoduchému stylu se krásně vybírají a kombinují doplňky. Především se musím v oblečení cítit skvěle.

Simona Kukučková přítel

Krásná Simona se svým přítelem Liborem. Zdroj: Soukromý Instagram Simony Kukučkové

Existuje v módním světě nějaký druh oblečení, který je v Tvých očích naprosto nevkusný?

Na ženách se mi nelíbí tříčtvrteční legíny, podle mě je to nešťastná délka. Za velký nevkus považuji kostkované sportovní kalhoty (rejoice), které lidé nosí místo na hory, tak po městě.

Jaký TOP outfit bys zvolila např. na schůzku s módní ikonou Simonou Krainovou? 🙂

Simona Krainová je pro mě krásná žena, která má svůj styl. Na schůzku bych zvolila svůj oblíbený sportovně elegantní styl. Doufám, že bych nic nezkazila bílými airmaxy, slim džíny, do toho bílou košili a velbloudí delší kabátek.

Když jsme u tohoto tématu, koho Ty sama považuješ v českém či zahraničním showbusinessu za obrovskou módní inspiraci?

Velkou inspirací je pro mě Simona Krainová a Petra Němcová. Z jejich stylu číší, že méně znamená více.

Uvítala bys v rámci našeho módního webu HerStyle.cz další podobnou soutěž? Pokud ano, jakou „fashion výhru“ by sis Ty osobně přála?

Určitě bych další soutěž přivítala, je to příjemné oživení a já díky HerStyle soutěžila poprvé a jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Uvítala bych výhru doplňků, ať už bižuterie či různých šperků, nebo slevy na sportovní botasky NIKE.

Simona Kukučková

Simona a její naprosto dokonalá fotka z dovolené v turecké Alanyi. Zdroj: Soukromý Instagram Simony Kukučkové

Děkujeme velmi milé slečně Simoně za účast v naší soutěži i za poskytnutý rozhovor a přejeme hodně štěstí u blížících se státnic! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *