Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kateřina Krobová: Chci zůstat v povědomí českého showbyznysu!

„Narodil ses jako originál, tak neumírej jako kopie!“ Jakoby se tímto citátem řídila také modelka a finalistka České Miss 2015 Kateřina Krobová. Díky své zrzavé hřívě totiž jasně ukázala celému národu, že být „šedivou myškou“ z davu rozhodně nehodlá! I my jsme si této půvabné zrzky okamžitě všimli, protože byla mezi letošními finalistkami zkrátka nepřehlédnutelná! Pojďme si ji tedy představit blíže…

Kateřina Krobová v kostce

Modelka a finalistka letošního ročníku České Miss Kateřina Krobová se narodila 3. listopadu 1991 v Praze, kde v současné době studuje na VŠE, obor Management. Společně s vítězkou České Miss 2015 Nikol Švantnerovou patřila tato sympatická Pražačka mezi nejvyšší finalistky. V průběhu soutěže se nebála ani podstoupit riziko a přeměnila svůj stereotypní „brunetkovský look“ na zrzavý. Díky této zásadní změně vynikla mezi finalistkami a stala se naprosto jedinečnou.

Kateřina Krobová Česká Miss 2015

Kateřina bojovala o letošní korunku královny krásy se soutěžním číslem 4. ©Petr Volgemut. Zdroj: oficiální FB Kateřiny Krobové

V medailonku České Miss 2015 o sobě prozradila, že byla svými rodiči vychovávána k tomu, aby si vážila věcí a ke všem se vždy chovala s úctou a pokorou. To jsou také vlastnosti, které ona sama vyhledává u lidí ve svém nejbližším okolí.

Kateřina Krobová Václav Holub

Photoshooting s Václavem Holubem. © Tomáš Wolf. Zdroj: Oficiální FB Kateřiny Krobové

Mezi Kateřiny záliby paří běhání, volejbal a sledování hokeje či amerického fotbalu. Mimo jiné má ráda také cestování. Netají se např. svými sympatiemi k Francii, kterou by v budoucnu ráda navštívila a blíže poznala její národní kulturu i obyvatele. Z tohoto důvodu se také začala učit francouzský jazyk. 

Kateřina Krobová otevřeně pro HerStyle.cz nejen o módě

Kateřina působí příjemným dojmem nejen na veřejnosti či před kamerami, ale také v soukromí. Proto jsme tuto krásnou zrzku požádali o rozhovor a ta s nadšením souhlasila! A co nám na sebe finalistka s číslem 4 prozradila? No, rozhodně toho nebylo málo!

Kači, před několika dny skončila v Tvém životě několikaměsíční etapa zvaná Česká Miss 2015. Bohužel patříš mezi ty dívky, které se nakonec neumístily. Mysleme ale pozitivně – co Ti tato prestižní soutěž krásy dala?

Těch několik měsíců, které se točily kolem České Miss, mi toho přinesly opravdu hodně v mnoha směrech. Teď zpětně můžu říci, jaký posun jsem díky této soutěži udělala. Mezi ty pro mě nejužitečnější přínosy určitě patři schopnost se prezentovat před kamerou a komunikovat s médii, což jsou zkušenosti, které bych jinde jen velmi těžko získala. Zároveň jsem si začala díky této soutěži více vážit a cenit sama sebe.

16382_820835044620379_274505399762903962_n.jpg

Kateřina s vítězkou České Miss 2015 Nikol Švantnerovou. ©Česká Miss 2015/NAVARAFOTO.cz. Zdroj: Oficiální FB Kateřiny Krobové

Prozradíš nám nějakou zajímavou vzpomínku z vašich velmi náročných příprav na finále? Klidně nám jich pověz víc. 🙂

Možná by čtenáře mohlo zajímat, jak jsme s holkami nacvičovaly choreografii na promenádu v plavkách. Hrozně se mi líbilo, jak nás trénovala naše choreografka Ivanka Malá a tanečník Michal Černý. Každý den nám Michal pouštěl sexy songy, na které jsme se nejdříve musely „svíjet“ a rozpohybovat se před úplným začátkem nácviku. 🙂

Pokud se ohlédneš zpětně, doporučila bys tuto obrovskou zkušenost také ostatním dívkám? Pokud ano, proč?

Určitě bych řekla všem dívkám, které nad soutěží přemýšlí, ať jdou a zkusí to. Za zkoušku nikdy nic nedáš. A pokud dívky uspějí a postoupí dál, čeká je mnoho krásných zážitků a zkušeností k nezaplacení.

Po galavečeru České Miss 2015 samozřejmě život neskončil. Naopak se všem finalistkám otevřely nové a mnohdy zajímavé možnosti. Jaké jsou konkrétně Tvoje cíle, kterých bys chtěla v nejbližší době dosáhnout?

V první řadě si chci najít novou zastupující agenturu a znovu se začít věnovat modelingu. Ráda bych se podívala i do zahraničí, pokud to vyjde. Primární cíl je, ale zůstat v povědomí českého showbyznysu.

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská Tě ve svém posledním rozhovoru pro HerStyle.cz vyzdvihla se slovy, že máš jako zrzka obrovskou výhodu, protože zrzavých modelek je na českém trhu nedostatek. Dokonce se ani netajila tím, že by s Tebou ráda nafotila nějaké fotky. Co bys řekla na tuto možnou spolupráci?

Nikolka Buranská je neskutečně sexy baba, která má ten správný drive. Popravdě ve svém portfoliu nemám moc fotek, kde bych byla s další modelkou, takže já bych byla za tuto možnost neskutečně ráda. 🙂

Nikola Buranská Kateřina Krobová

Dvě krásky spolu: (zleva) Nikol Buranská & Kateřina Krobová. Zdroj: Soukromý Instagram Nikol Buranské

Nyní přejděme k módě. Jaký módní styl Tě baví nejvíce a proč?

Baví mě více stylů, vždy záleží na náladě. Obecně můžu ale říci, že ráda nosím jednoduché prvky, které kombinuji podle příležitosti a nálady.

Je pro Tebe důležitější být stále IN nebo mít především osobitý vkus?

Moc ráda sleduji módní trendy. Jelikož jsem stále student, tak si ne všechny nejnovější trendy můžu dovolit. Sázím proto na osobní kouzlo. 😀

 Volíš ke své vysoké postavě raději podpatky, či nižší obuv?

Upřímně nemám podpatky ráda, i když působí velmi žensky. Vzhledem k tomu, že mám přes 180 cm, tak volím především tenisky.

Kateřina Krobová

Tato starší fotka z Kateřiny fotomodelingové sbírky nás jednoduše baví! Zdroj: Oficiální FB Kateřiny Krobové

Jak často vyrážíš na nákupy oblečení? S kým se Ti osobně nakupuje nejlépe?

Po obchodech chodím hodně často, ale ne vždy si něco koupím. Na velké nákupy vyrážím opravdu jen jednou za čas a jako doprovod beru kamarádky, nebo jdu sama.

Preferuješ „shopping“ u nás, či v zahraničí?

Ačkoliv mám už dlouho v hlavě návštěvu Drážďan, tak nakupuji jen u nás.

Teď zcela upřímně – Jak se díváš na plastická vylepšení? Kdyby sis jednou nechala udělat nějakou plastiku, přiznala bys ji bez problémů, nebo bys spíše „zatloukala, zatloukala a zatloukala“? 🙂

Pokud někdo podstoupí plastickou operaci proto, aby se zbavil svého komplexu, tak tomu rozumím a nevidím důvod, proč by to tak nemělo být. Ovšem mělo by platit pravidlo „všeho s mírou!“ Jednou, až budu o pár let starší a věci nebudou fungovat, jak mají, tak si možná nechám někde něco odsát a stříknout jinam… A teď už jsem to vlastně i zveřejnila. 😀

Otázka na závěr – v medailonku jsi uvedla, že se učíš francouzsky. Jaká francouzské věta Tě naprosto spontánně napadá v tuto chvíli a proč? 🙂 (Uveď prosím i český překlad)

První, co mě napadá, je věta, kterou po mně (především kluci) chtějí naučit. Prý by se jim mohla hodit. Voulez-vous coucher avec moi ce soir? Chcete se mnou dnes strávit noc? 😀

Kateřina Krobová Tomáš Wolf

Kateřina vypadá v černém prádle neskutečně sexy! © Tomáš Wolf. Zdroj: Oficiální FB Kateřiny Krobové

Děkujeme velmi milé a příjemné Kateřině Krobové za poskytnutý rozhovor a přejeme v budoucnu co nejvíce kariérních i osobních úspěchů! 🙂

· · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *