Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Krása Verešové, či Makarenko? Styl Briana, či Michaela Buriana? Rezidentní DJ Pantheonu má jasno!

Kdo poznal noční život v Plzni, zajisté navštívil také místní music klub Pantheon, jehož tváří je překrásná Andrea Verešová a rezidentním DJem Cuco van Dee. Tento věčný optimista našemu webu sdělil nejen tajemství svého dlouholetého vztahu, ale i osobní názor na to, jak se dáma rozhodně nechová. Navíc se vyjádřil k některým půvabným modelkám, které poznal v rámci pantheonských akcí. Mimo jiné také prozradil, zdali se mu líbí více styl DJe Briana, či Michaela Buriana. Zkrátka a dobře jsme Petra Horáka alias Cuca Van Deeho rozhodně nešetřili!

Představujeme vám Petra Horáka alias Cuco Van Dee

Petr Horák alias Cuco van Dee se narodil 28. února 1983 v Plzni. DJské začátky tohoto plzeňského rodáka sahají do roku 2004, kdy začal experimentovat s hudbou, a zkoušet tak i své první mixování. Od té doby se stal rezidentem tehdejšího plzeňského klubu 21 (v dnešní době PH+) a zahrál si také v klubech po celé ČR. Je to DJ, který vám dokáže zahrát a zamixovat jak z gramofonů, tak CD-playerů. 

Cuco Van Dee Pantheon

Cuco van Dee je jedním slovem sympaťák. Zdroj: www.pantheonclub.cz

Nynější úspěchy vytváří především jako rezidentní DJ známého plzeňského music klubu Pantheon, kde je nedílnou součástí programové složky. Za poslední dva roky hrál v tomto klubu nejen po boku snad všech TOP DJs České republiky, ale i známých DJů ze zahraničí.

Cuco van Dee očima DJe Briana a Michaela Buriana

Cuco Van Dee se v Pantheonu pravidelně objevuje na jedné stagi s TOP českými DJs Michaelem Burianem a DJem Brianem. Ti ochotně pro HerStyle.cz zodpověděli dotaz, co se jim jako první myšlenka vybaví, když se řekne „Cuco Van Dee“: 

DJ Brian Michael Burian

(Zleva) DJ Brian a Michael Burian patří mezi nejznámější a nejlepší české DJs. Zdroj: FB stránky DJe Briana a Michaela Buriana

DJ Brian: „Když se řekne Cuco van Dee, tak se mi vybaví jeden velký úsměv. 🙂 Cuco je stále happy a takové lidi mám rád. :-)“

Michael Burian: „Když vidím jméno Cuco Van Dee, tak se mi vybaví pohodový fajn kolega, který vždy umí skvěle rozjet party a s kterým vždy rád společně vystupuji.“

Cuco Van Dee exkluzivně pro Herstyle.cz

Péťo, Ty již několik let působíš jako rezidentní DJ známého plzeňského music klubu Pantheon. Prozraď, co Tě vlastně vedlo k tomu stát se jeho rezidentním DJem?

Tak určitě to byla touha po něčem novém. Když se chystalo otevření klubu Pantheon, tak jsem byl stále ještě rezidentem plzeňského klubu PH+ a stál na rozcestí a musel se rozhodnout. Jaké bylo rozhodnutí už netřeba konkretizovat. Pantheon byl při svém otevření průlomem plzeňské hudební scény. Sešlo se zde nespočet českých, ale i zahraničních DJských špiček a já mohl být u toho a mohl si s nimi zahrát. Takže svého rozhodnutí určitě nelituji a každá cesta a rozhodnutí s sebou nese své klady a zápory. Jen je v dnešní době stále méně lidí, co rozumí opravdu kvalitní hudbě a umění správného mixu, a převažuje ta nenáročná scéna, kde vládnou spíše jen „pouštěči“ a takzvaní Djs, kteří hrají jen z programů z PC.

Pravidelně se objevuješ na pantheonské stagi s dalšími známými osobnostmi české DJské scény jako jsou např. Michael Burian či DJ Brian. Upřímně – který z těchto 2 Djů je Ti hudebně bližší a proč?

Hudebně bližší je mi určitě DJ Brian, který hraje stejný styl jako já, a když jsme v Pantheonu společně hráli, tak to byla vždy neskutečná party. Ovšem Michal Burian je pro mě unikátní už jen kvůli tomu, že je to DJ, který se nikdy nenechal strhnout hudební scénou a jede si stále svůj instrumentálnější styl, za což má ode mě „palec nahoru“ a toho je to, čeho bychom si měli v dnešní době vážit, že jsou takoví Djs mezi námi. Každopádně jsou to oba úžasní kluci, se kterými mě hraní opravdu baví…

Pantheon Cuco Van Dee Michael Burian DJ Brian

Cuco v Pantheonu na jedné stagi s Brianem (vlevo) a Michaelem Burianem (vpravo). Zdroj: www.pantheonclub.cz

Jaké světové DJe máš Ty osobně nejraději?

Já nemám nějaké více či méně oblíbené Djs. Každý má něco do sebe a já osobně si od každého vyberu jen to, co se mi líbí. Ti Djs, ať už z Čech nebo ze zahraničí, kteří to někam dotáhli svou pílí, jsou pro mě svým způsobem vzor.

Tváří Pantheonu je slovenská kráska Andrea Verešová. Zaznamenali jsme také Tvé selfie s půvabnou Taťánou Makarenko. Která z těchto dvou modelek se Ti celkově líbí více a proč?

(smích) Jak Andrea tak Taťána jsou krásné, milé a sympatické ženy. A jaká se mi líbí více? Tak na to lze odpovědět jednoduše…obě dvě 🙂

Taťána Makarenko Cuco Van Dee Pantheon

Selfie s půvabnou a ode dneška také Mgr. Taťánou Makarenko musí být! Zdroj: www.pantheonclub.cz

V Pantheonu jsi neustále obklopený krásnými ženami, ale přesto máš již 16 let jedinou partnerku Ivetu. Prozradíš nám, v čem tkví tajemství vašeho dlouholetého a stále šťastného vztahu?

Krásné ženy jsou přeci všude, obzvláště u nás v Čechách. 🙂 Jinak ve vztahu je určitě nutná tolerance – to je základ spokojeného vztahu. Ale asi tak, když máš doma tu nejúžasnější ženu, tak je to potom všechno jednodušší….

Tvoje žena byla několik let manažerkou dámského butiku Camaieu v OC Olympia Plzeň. Takže předpokládáme, že máš doma shopaholičku…? 🙂

Myslím, že ano. 🙂

Co se týče módy, vybíráš si své oblečení sám nebo raději dáváš na názory manželky?

Tak to je tak 50 na 50. V něčem jsem neústupný, ale někdy si nechám rád poradit, neboť vím, že můj protějšek má styl a dokáže objektivně poradit.

Cuco Van Dee Iveta Horáková

Manželé Horákovi tvoří dlouholetý, stále šťastný a vždy stylový pár. Zdroj: Oficiální FB Cuca Van Deeho

Jaký styl oblečení preferuješ na sobě a jaký naopak na ženském protějšku?

Tak to samozřejmě záleží, k jaké příležitosti se oblékám. Pokud jde o večer v klubu, tak klasika – džíny a nějaké vkusné tričko. Pokud jsem doma, tak to nejpohodlnější, což jsou volné tepláky a volné tričko. 🙂 Pokud se jedná o ženy, tak my muži můžeme být rádi za legíny, které jsou neskutečně sexy (samozřejmě jak na kom) a také šatičky jsou hodně v pohodě. 🙂

Existuje něco, co Tě na dámském oblékání dokáže vysloveně odradit?

Vytahaný svetr a kalhoty do půl břicha. 🙂

Jakých vlastností si na ženě ceníš nejvíce?

Upřímnost, komunikativnost a smysl pro humor.

Jaké chování se Ti naopak absolutně nelíbí?

Když je žena sprostá, přežene to s alkoholem nebo když je arogantní.

Již za pár týdnů se staneš novopečeným otcem. Jak se těšíš na tuto novou kapitolu ve vašem společném životě?

Těším se strašně moooc! 🙂 Popravdě mi to ještě moc nedochází, ale už se nemůžu dočkat té chvíle, až budu držet ve svém náručí svého potomka. Je to nová kapitola v životě a asi to nejdůležitější v životě.

Otázka na závěr – Co bys prostřednictvím našeho webu Herstyle.cz vzkázal své milované manželce?

Buď stále taková, jaká jsi! 🙂

DJ Brian Cuco Van Dee Michael Burian Bolevák Music Festival

Cuco Van Dee, Michael Burian, DJ Brian a spousta dalších na TÉTO AKCI. Zdroj: Oficiální FB Cuca van Deeho

Děkujeme Brianovi, Michaelovi Burianovi a především Cucovi za skvělou spolupráci. A vy ostatní, přijďte se na tato DJská esa podívat na velký music festival v Plzni na Boleváku. Vychutnejte si letní pohodu a kvalitní hudbu od těch nejlepších českých i známých zahraničních DJs! Petrovi alias Cucovi van Dee přejeme hodně štěstí v budoucnu, plno radosti a jen příjemných starostí s malým synkem Danielem, který již brzy spatří světlo světa…..! 🙂

· · · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *