Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vybírámé plavky! Tipy a trendy na léto 2016

Máme pro vás tipy a trendy na plavky 2016. Že nerady vybíráte plavky na léto? Protože do nich nemáte postavu? Zapomeňte na postavu, protože pro KAŽDÝ typ postavy se najde ten správný typ plavek. Takže čtěte dál a buďte bez obav.

plavky na léto 2016

Už máte svoje plavky na letošek vybrané? Zdroj: www.fashiongonerogue.com

Nejnepříjemnější věc na vybírání plavek je ta, že si musíte přiznat, jak na tom jste s postavou. Protože zima je už dávno pryč a nastal čas odhalených těl a vy (ať už chcete nebo ne) se musíte postavit před zrcadlo pravdy a nemilosrdně se na sebe podívat a přitom vybrat takové plavky, které vaší postavě budou lichotit a nebudete v nich vypadat jak velrybka. Nic super na tom není že? Díky bohu, že teď už není jeden střih plavek a my si můžeme vybírat. Nechce se vám ukazovat bříško? Nevadí, kupte si plavky celkové, které jsou letos oblíbené i mezi holkami“ ploché břicho“.

Určitě zde nebudu psát to, co jsem psala minulý rok- tudíž jaké plavky se pro jakou postavu hodí (aby jsem se neopakovala, že jo). Každopádně sem tam nějakou radu přidám, protože někdy je to potřeba.  Takže milé dívky, slečny, dámy a paní připravte, letos pro vás výběr plavek nebude problém!

trendy plavky 2016

Nebojte se celkových plavek! Jsou trendem i v roce 2016Zdroj: www.lightinthebox.com

Atypické plavky 2016

Letos se do módy dostaly plavky, které vypadají, že jde o sportovní podprsenku a kalhotky. Nicméně mají něco do sebe! Pokud nemáte příliš vyvinutý hrudník, určitě to oceníte, naopak pokud máte hodně velká prsa – oceníte to taky, protože vám pevná podprsenka prsa fixuje a nikde vám nic nevypadne. Navíc si pak můžete klidně odběhnout hrát beach volejbal nebo cokoliv jiného, aniž byste se bály, kde vám co vykoukne, co se vám rozváže a podobně. A ještě něco- pokud jdete cvičit nebo máte triko s velkými průstřihy v průramcích – skvěle nahradí podprsenku.

dámské plavky léto 2016

Atypické plavky jsou hitem pro dámské plavky 2016. Zdroj: www.worn.cz

Kalhotky s vysokým pasem

Nestihly jste se na léto připravit a vaše forma není ideální? Máte špíček na bříšku a bojíte se, aby příliš nešel vidět? Kalhotky s vysokým pasem jsou pro vás ideální! Navíc krásně tvarují figuru a zvýrazňují pas. Ohromně také sluší baculkám. Je to trošku retro, ale jak víme – letos je retro prostě top! Pokud vám tyto kalhotky nepřijdou moc sexy a spíše si při nich vybavíte Bridget Johnson. Nevadí, zkuste ty, které mají šněrování na bocích a šněrování je letos také trendy.

plavky na léto 2016

Vysoké kalhotky jsou letos sexy Zdroj: www.hm.com

Jednodílné nebo dvoudílné plavky v roce 2016?

Taky máte občas problém poznat o jaký typ plavek se jedná? Zepředu jsou celkové a zezadu jsou dvoudílné? Nebo naopak? Skvělá volba pro letošní letní období. Zakryjete tak nedostatky- ať už vepředu, nebo vzadu a navíc vypadají originálně a vkusně. Nikde nic „nepřetéká“ a vy se cítíte skvěle. Zajímavé jsou i plavky, které mají nejrůznější průstřihy a výstřihy.

dámské plavky 2016

Jednodílné nebo dvoudílné? A co takhle dva v jednom? Zdroj:www.rosegal.com

Plavkové podprsenky

Teď si rozebereme pár typů plavkových podprsenek. Máme tu samozřejmě několik voleb,a le já si upoutám na ty neobvyklé.

Nařasená plavková podprsenka

Ideální varianta pro malá prsa! Řasení dělá objem a tak vám pár centimetrů přidá. Navíc se suprově může hodit jako top k šortkám s vysokým pasem a vám pak nebude vadit, když si vršek náhodou namočíte.

plavky podprsenky

Nařasená podprsenka dodá objem. Zdroj:www.hm.com

Horní díl plavek s rukávky

Dá se tomu říct i ramínka, tyhle jsou ale elegantně řešená jako nařasené rukávky. Originální varianta plavek, které hned tak někdo mít nebude. A opět odpoutává pozornost od malého dekoltu. Ke všemu když přidáte vzor (drobný, žádné velké divočiny), tak si nikdo nevšimne, že vaše prsa nejsou zrovna jedna z největších.

plavky podprsenky 2016

Vyzkoušejte jiný typ plavkové podprsenky. Zdroj: www.hm.com

Plavky s třásněmi

Letos frčí ( jak už jsem psala) hippies style, ke kterému jednoznačně patří barvy, kvítka a třásně. Tak proč si je nedopřát i na vašich plavkách? Hodí se opět především pro malá prsa, ale velkým vnadám vykouzlí smyslný dekolt.

plavky s třásněmi 2017

Třásně na vaší plavkové podprsence nesmí chybět! Zdroj: www.lookin.cz

Celkové plavky na léto 2016

I když si možná říkáte, že tyhle plavky jsou vhodné jen tak pro boubelky, tak se pletete, čím dál víc hubených holek si je kupuje a naprosto si je zamiluje. Krásně lichotí postavě a když využijete šněrování sahající až k pupíku, které letos vede první místo, tak jsou tyto plavky daleko víc sexy, než dvoudílné!

celkové plavky 2016

Šněrování je jeden z letošních hitů. Buďte trendy i s plavkami v roce 2016. Zdroj: www.cndirect.com

Tak to je. Nestresujte se tím, že jste letos nestihly vytrénovat postavu do bikin, vždyť léto je přece o odpočinku, relaxu a pohodě!

· · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *